agent vanzari

SERPICO TRADING srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat
Marirea numarului de clienti noi

Activitate
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Isi planifica activitatea de vanzare
Face rapoarte de activitate - zilnic actuali
Prognoza vanzarilor pe trimestrul / anul urmator

CERINTE

Experienta minim 1 an - de preferat
Experienta in vanzare este un atu suplimentar
Carnet de conducere (B) - de preferat

Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi

Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila

BENEFICII OFERITE

Salariu fix in functie de experienta dvs. actuala + comision incasari
Carte de munca
Autoturism de serviciu
Telefon mobil

Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, e

IMPORTATOR produse alimentare cu un mare impact in piata: BONDUELLE (lider mondial in productia de conserve mazare ,porumb) VICY (lider european in productia de produse din peste pane si surimi) f ulei de masline MASECO conserive de peste AR.INDUSTRIE ALIMENTARI SPA. conserve de rosii DISTRIBUITOR pentru DR.OETKER (zahar vanilinat,praf de copt);