Agent/Dealer LV7 Global Marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIE DE TELEFONIE GLOBALA CAUTA COLABORATORI PENTRU DEZVOLTAREA RETELEI Produsul pe care il promovam acum este telefonia VoIP. In viitorul apropiat vom promova si telefonie mobila GSM precum si internet wirless de mare viteza. Suntem singura companie globala de telecomunicatii care ofera convorbiri nelimitate si netaxabile in interiorul retelei noastre internationale ceea ce face ca piata noastra sa fie speciala si de lunga durata. In acest moment tarile in care putem lucra sunt: Romania , SUA, Franta, Germania, Italia, Spania, Polonia, UK. In urmatoarele 3 luni se deschid : Austria, Ungaria, Bulgaria, Olanda, Norvegia, Suedia, Finlanda, Danemarca, Irlanda, Elvetia, Portugalia, Hong Kong. In semestrul 2 al anului 2009 se deschid: Rusia, Ucraina, Turcia, Grecia, Belgia, Singapore, Mexic, Argentina, Brazilia, Peru.

CERINTE

PERSOANA COMUNICATIVA AMBITIOASA PERSEVERENTA
SPIRIT ORGANIZATORIC DEZVOLTAT
CALITATI BINEVENITE
-inscriere automata in program
-pagina web personalizata
-acces online la materiale de instruire
-acces online la materiale de marketing personalizate
-compensarea facturii telefonice
-venit rezidual din facturile abonatilor luna de luna

BENEFICII OFERITE

VENIT RECURSIV LUNA DE LUNA DIN FACTURILE ABONATILOR FIECARUI AGENT/DEALER
4 TIPURI DE BONUSURI DE PERFORMANTA