Agent Credit

Casa de economii pentru domeniu locativ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezinta clientilor caracteristicile produselor financiare aflate in faza de promovare;
- asista clientii in formarea dosarelor;
- verifica componenta dosarelor;
- elaboreaza o strategie de promovare a produselor pe termen lung;
- selecteaza si coordoneaza o echipa de colaboratori;

CERINTE

- dinamism
- perseverenta
- entuziasm
- spirit de echipa
- atitudine pozitiva fata de client

BENEFICII OFERITE

- seminarii de instruire gratuite
- sistem rapid de avansare in cariera
- venituri motivante (in functie de performante)
- lucrul intr-o echipa tanara, in cadrul unei institutii de prestigiu

Societate lider de piata, infiintata in 2001 in urma unui parteneriat romano-german, intre doua institutii financiare de prestigiu. Obiectivul major al corporatiei consta in oferirea de pachete financiare competitive si eficiente, perfect adaptate pietei romanesti, in scopul sustinerii si incurajarii investitiilor imobiliare.