Angajam Ospatari

Hotel Roman

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina clientii, preia comenzile si le onoreaza cu promptitudine;
Consiliaza clientii in alegerea preparatelor culinare si a bauturilor;
Intocmeste nota de plata pentru fiecare client si incaseaza contravaloarea acesteia;

CERINTE

Atitudine pozitiva, capacitatea de a gasi solutii si a rezolva probleme, abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa, abilitati bune de comunicare.
Experienta intr-un post asemanator.

BENEFICII OFERITE

- cazare in timpul zilelor de munca
- masa
- acces la piscina interioara a hotelului in afara programului de munca

Hotelul Roman Maramureș *** este situat în complexul turistic Borșa la 15 m distanță de teleski și pârtia de ski. Camerele sunt dotate cu internet wireless, TV cablu, baie proprie, pat dublu+.
Facilități: restaurant cu capacitatea de 200+ locuri, bar de zi, parcare iluminată dotată cu sistem supraveghere video, piscină interioară (11x5 metri) cu panoramă spre munții Rodnei.