CASIER/A ( OPERATOR PARIURI SPORTIVE), BOLINTIN DEAL

D-MAG ENTERTAINMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea tichetelor de pariere in cadrul unuia dintre punctele de lucru (agentie de pariuri) din localitatea Bolintin Deal;
- Inregistrarea imediata, pe casa de marcat, a sumelor incasate de la clienti si emiterea bonurilor fiscale;

- Asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca;

- Informarea clientilor cu privire la regulile de pariere si/sau diferite campanii publicitare/produse/bonusuri;
- Intocmirea dosarului cu acte contabile la sfarsitul zilei de lucru(contabilitate primara).

CERINTE

- Studii medii
- Responsabilitate
- Abilitati de organizare
- Abilitati de comunicare
- Fara inscrieri in cazierul judiciar

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil
- Salariu motivant
- Training de specialitate

D-MAG ENTERTAINMENT SRL este o firma ce s-a infiintat in ianuarie 2016, Statutul juridic al firmei este cel de societate cu raspundere limitata(SRL), firma avand un capital social subscris si varsat de 200 RON. Numarul angajatilor care isi desfasoara in prezent activitatea in firma este de 7 dar acesta urmand sa creasca intr-un viitor apropiat datorita tendintei si totodata necesitatii de extindere a activitatii atat in planul diversificarii serviciilor cat si privind locatiile, respectiv punctele de lucru ale firmei.