SUPERVISOR VANZARI DISTRIBUITOR - Zona Bistrita

Supreme Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea, respectarea si asigurarea implementarii politicii comerciale a companiei, standardelor de vanzari, regulamentului intern;
- Realizarea obiectivelor valorice si de acoperire pe judetul Bistrita;
- Anticiparea si monitorizarea tendintei pietei, precum si monitorizarea concurentei.

CERINTE

- Experienta pe un post similar de minim 1 an;
- Studii Medii/Superioare;
- Cunosterea foarte buna a pietei FMCG din zona alocata;
- Abilitati de antrenare, motivare, lucru in echipa;
- Bune calitati de prezentare, comunicare si organizare;
- Abilitati de negociere si incheiere a contractelor;
- Simt antreprenorial dezvoltat si orientat catre obiective;
- Personalitate extrovertita, energica, orientata catre succes;
- Permis de conducere categoria B;
- Domiciliu stabil in orasul Bistrita.

BENEFICII OFERITE

- Masina;
- Telefon;
- Pachet salarial motivant in functie de rezultate;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma producatoare si distribuitoare de produse zaharoase
Distribuitor unic al marcilor Primola, Novatini, Ulpio.