Selectie agenti bancari juniori (4 ore)

Consultanta CJ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiect de afaceri in dezvoltare pentru domeniul bancar , posibilitate de colaborare cu o Banca Internationala

Munca efectiva este :
- de a participa la actiuni de marketing ,promotii,promovare produs bancar acordare consultanta clientilor bancii pentru deschidere de conturi

- Program 4 ore pe zi, pregatire gratuita, indrumare permanenta .

CERINTE

- Siguranta de sine
- Persoane hotarate, care au puterea de a lua singuri deciziile in ce priveste aceasta munca;
- Prezenta fizica agreabila, usurinta in a stabili relatii noi interumane;
- Abilitati de comunicare;
- Orientat spre actiune;
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- Optimist, consecvent, integru;

BENEFICII OFERITE

-Program 4 ore /zi flexibil in ce priveste perioada zilei
-250-300 lei/luna fix + comisioane si bonusuri
- autorizare gratuita
-Activitate in regim de Colaborare (fara angajare cu carte de munca)
- posibilitate de cariera in domeniul bancar in functie de rezultate obtinute
- pregatire gratuita
- posibilitate de activitate principala intr-un timp foarte scurt,
-Eliberam adeverinta de practica pentru studenti pentru activitatea depusa

intermedieri financiare, consultanta bancara pentru finantare domeniul imobiliar