Sef Operatiuni Zona

Rosegur SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si planifica activitatea inspectorilor de judet, pentru judetele Cluj, Alba, Salaj si Bihor;
- Efectueaza impreuna cu Departamentu Resurse Umane recrutarea continua, asigurandu-se ca exista in permanenta o rezerva de personal potential angajabil pentru satisfacerea nevoilor clientilor noi;
- Verifica cunoasterea activitatilor si aplicarea actiunilor specifice posturilor subordonatilor;
- Verifica daca modul in care personalul operativ asigura serviciul la sediul clientilor este in concordanta cu cerintele acestuia precum si cu normele operative interne in vigoare;
- Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;
- Mentine relatiile cu autoritatile si inainteaza catre acestea planurile de paza pentru avizare.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta intr-un post similar de minim 2 ani;
- Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Bune cunostinte de utilizarea PC;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Salar Fix + masina;

- Compania Rosegur este preocupata de evolutia angajatilor sai, de aceea un beneficiu pe care noi il oferim sunt traing-urile si preocuparea pentru dezvoltarea unei cariere in interiorul companiei.

Rosegur este o companie multinationala de talie mondiala, in continua expansiune, lider de piata in cele 6 tari in care activeaza, proaspat intrata pe piata de profil din Romania prin achizitia unor companii nationale de renume isi propune si in tara noastra o extindere prin alte achizitii si clienti pe baza calitatii serviciilor pe care le ofera.