Secretara - punct de lucru Sintereag

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-primeste, inregistreaza si repartizeaza corespondenta zilnica in interiorul si exteriorul organizatiei;
-asigura protocolul la sedintele managementului
-asigura legaturile telefonice in interiorul organizatiei;
-intampina vizitatorii si ii conduce catre persoana cu care au stabilit intalnire;
-furnizeaza informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei;
-mentine legatura cu furnizorii
-planifica agenda sefului

CERINTE

-Studii superioare absolvite cu diploma de licenta
-Experienta profesionala intr-un post similar de secretara, functionar administrativ, consultant
-cunostiinte de operare PC
- limba Turca - constituie avantaj
-amabilitate
-gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza
-rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-posibilitatea de a avansa in cariera
-mediu de lucru dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern