Sales Representative Orange

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Prezentare generala a ofertei de servicii si produse din portofoliul magazinului;
* Cunoasterea detaliata a acestora;
* Prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor;
* Promovarea permanenta si constanta a acestora in cadrul activitatii cotidiene;
* Vanzarea catre clienti a serviciilor si produselor in cadrul si conditiile generale ale ofertelor operatorului gsm Orange;
* Mentinerea relatiei cu clientii;
* Gestionarea produselor;
* Intocmirea actelor contabile primare in punctul de lucru;
* Respectarea procedurilor interne ale companiei;
* Implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse;
* Obligatia de a acumula informatii noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate;
* Promovarea imaginii companiei in calitate de partener Orange

CERINTE

Candidatul Ideal pentru noi ar trebui sa aiba:

•ENTUZIASM;
•ABILITATI DE VANZARE;
•OPERARE PRIMARA PC;
•CUNOSTINTE PRIMARE GESTIUNEA STOCURILOR SI CONTABILITATE;
•CUNOSTINTE TEHNICE GSM;
•CAPACITATE DE A ACUMULA CUNOSTINTE NOI IN TIMP SCURT SI DE A APLICA CU SUCCES TEHNICILE DE VANZARE;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, salarizare in functie de realizari.

Vrei sa fii colegul nostru? Aplica acum pentru postul de Sales Representative! Cum? Trimite CV-ul actualizat insotit de Scrisoarea de intentie pe adresa adrian@random.ro, iar daca experienta si profilul tau te recomanda, te vom contacta!
Pentru o cariera de succes, vino in echipa noastra!