Reprezentanti Avon - comision 30%, cadouri, premii, concursuri, competitii, bonusuri $$$

PARTENER AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente,salariate, pensionare sau simple cliente care comandati in mod curent de peste 100 lei dintr-o brosura, colaborarea cu Avon va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

CERINTE

ATRIBUTII:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-inscriere GRATUITA;
-15-30% castig din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu in orice colt al tarii in 48 de ore;
-produse CADOU;
-participi la concursuri si competitii cu castiguri in produse si bani;
-posibilitatea de a deveni lider in scurt timp si instruirea imediata;
-esti sprijinita permanent de un coordonator de vanzari.
-posibilitatea obtinerii unui card parfumat AVON de credit, fara nici o taxa; cardul iti ofera gratuit asigurare medicala pentru cancerul la san
-multe oportunitati:oferte speciale, programe de instruire,cursuri, competitii si premii deosebite
-toata afacerea o poti urmari pe Internet printr-o pagina Avon personalizata
-alte bonusuri in functie de performanta ; cumperi mai ieftin pentru tine si cei apropiati si vei obtine economii importante!
O afacere flexibila chiar la tine acasa si poti avea biroul chiar la tine acasa
Stabileste-ti singur(a) orele de lucru. Poti fi acasa atunci cand se intorc copiii de la scoala sau poti avea chiar o afacere proprie full-time
Competitii, premii si recunoastere. Invaluieste-te in stralucirea succesului ??? de la programe motivationale la vacante si premii de recunoastere din partea companiei.
Brosuri captivante la fiecare trei saptamani. Capteaza interesul cunostintelor tale cu fiecare noua Brosura Avon.
Onorariu suplimentar pentru un start rapid si de succes .

Asa ca nu mai sta pe ganduri.
Aplica acum pentru a deveni Reprezentant Avon!

Persoanele interesate de aceasta activitate, vor fi contactate in maxim 2 zile si vor primi gratuit pachetul de inscriere, personal sau prin posta.

Pentru a deveni distribuitor al produselor Avon, este suficient sa trimiteti un CV la adresa de e-mail: karma_bn@yahoo.com sau sa sunati la numarul de telefon 0745.174.284

O afacere flexibila chiar la tine acasa si castiguri nelimitate!