Reprezentant vanzari transport marfa

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului reprezinta imaginea si interesele firmei Filadelfia marfa, fiind punctul de legatura dintre aceasta si clienti
-prezinta serviciile firmei Filadelfia catre colaboratori,posibili clienti
-mentine o relatie profesionala excelenta cu clientii
-face vizite la clienti in vederea fidelizarii lor
-identifica potentiali clienti pentru serviciile de transport marfa oferite de firma
-cunoaste piata de transport marfa intern si internation al si intocmeste situatii economice pe care le prezinta Directorului General in vederea rentabilizarii curselor, cresterea portofoliului de clienti si a profitului
-negociaza preturi

CERINTE

-studii superioare transport/economic/ management
-experienta in domeniu minim 1 an
-cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel mediu-avansat
- bune abilitati de negociere
-bun vanzator
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate la deplasari lungi

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu
-pachet salarial atractiv
-bonusuri in functie de performanta
-telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern