Reprezentant Vanzari Magazin/Retail - BISTRITA; IASI; REGHIN

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

cunoasterea detalaita a serviciilor si produselor
prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor
promovarea permanenta a serviciilor si produselor
mentinerea relatiei cu clientii
gestionarea produselor
intocmirea actelor contabile
respetarea procedurilor companiei
implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
obligatia de a invata informatii noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
promovarea imaginii companiei

CERINTE

experienta in vanzari (constitue avantaj)
studii superioare (constituie avantaj)
operare PC - nivel mediu
contabilitate primara
capacitate de acumulare a informatiilor
deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
capacitate de a lucra in echipa
dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

venituri corelate cu realizarile
bonusari in urma concursurilor periodice
posibilitati reale de avansare in cariera

Misiunea Euro GSM: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti

Ne ghidam munca dupa cateva concepte de valoare: Dinamism si Flexibilitate, Dezvoltarea performantei si Spirit intreprinzator, Initiativa si Responsabilitate, Comunicare deschisa si Atitudine constructiva, Incredere reciproca si Spirit de
echipa, Onestitate si Respect.

Datorita acestei viziuni „de succes” ne adaptam permanent cu rezultate extraordinare la un mediu de business dinamic si foarte competitiv, fiind caracterizati de o capacitate deosebita de invatare si de pasiunea investita in munca.

Apreciem atat competitivitatea, cat si integritatea oamenilor nostri, investim in dezvoltarea lor.

Organizatia noastra se dezvolta in permanenta astfel incat persoanele capabile si motivate vor gasi intotdeauna un loc in echipa noastra.