Reprezentant Vanzari

Forum Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea agentiei si a serviciilor pe care le ofera
- cautarea de noi nise de promovare
- contactarea posibililor clienti si prezentarea ofertelor
- realizarea de oferte personalizate care sa intampine cerintele si nevoile clientilor
- negocierea contractelor
- oferirea de suport clientului pe parcursul desfasurarii proiectelor
- mentinerea legaturii cu echipa tehnica

CERINTE

- abilitati excelente de prezentare si negociere
- spirit de echipa
- orientare spre client
- atitudine pro-activa, pozitiva
- persoana dinamica, flexibila, creativa

BENEFICII OFERITE

- mediu activ de munca
- posibilitati de promovare si de auto-dezvoltare
- beneficii salariale atractive

Forum Web este o agentie de publicitate formata dintr-o echipa tanara, dar cu vasta experienta in design si programare. Pentru a ne intregi echipa, cautam o persoana activa, orientata spre client si cu abilitati foarte bune de comunicare pentru a ne promova ideile si serviciile pe care le oferim (si pe care le gasiti pe site, www.forumweb.ro)