REPREZENTANT VANZARI

CENTRUL INTERNATIONAL DE VEHICULE RULATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de vehicule comerciale inclusiv semiremorci rulate in cantitatile stabilite prin target-ul cantitativ anuntat la inceputul fiecarui an.
Prospectarea teritorului, transmiterea de oferte si vizitarea clientilor potentiali cat si contactarea si vizitarea periodica a clientilor existenti.
Planificarea activitatii prin planul saptamanal/ lunar
Raportarea activitatii prin fise de contact sau programele existente

CERINTE

Studii superioare
Experienta in vanzari( avantaj)
Cunostinte operare pc
Permis de conducere categoria B
Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Autoturism de serviciu, telefon , laptop fac parte din echipamentele/instrumentele de lucru puse la dispozitie de catre companie

Cel mai important importator de vehicule comerciale rulate din tara, cu locatii/showroom-uri in Bucuresti, Oradea, Sibiu si Iasi, si un spatiu de prezentare de 15.000mp si un stoc de peste 200 de vehicule.