Reprezentant Medical

Terapia Ranbaxy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea în mod etic a medicamentelor si a altor produse farmaceutice ale companiei, c¿tre medicii din dispensare, policlinici, spitale si farmacistii din farmaciile cu circuit deschis si închis, pentru a creste cererea, în concordant¿ cu strategiile departamentului Marketing, f¿când uz de cunostintele medicale/ farmaceutice si de tehnica de vânzare a medicamentelor

CERINTE

- Studii superioare în domeniile medicin¿ sau farmacie
- Cunostinte de limba englez¿
- Cunostinte de utilizare Microsoft Office
- Permis de conducere categoria B (cu experient¿)
- Experienta într-o pozitie similar¿ constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania noastr¿ ofer¿ excelente posibilit¿ti de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un înalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy este cea mai mare companie producatoare de medicamente generice din România.