Reprezentant Avon

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Devino Reprezentant AVON!!! Avantajele tale?
1. Job part-time
2. Beneficiezi de cadouri (produse) Avon in primul an de la inscriere.
3. Achizitionezi produse la preturi mai mici decat in brosura, discount de pana la 30%.
4. Afli din timp ce produse noi vor apare si le poti avea la preturi promotionale. 5. INSCRIEREA si TRAINING-ul sunt GRATUITE!!!
6. Beneficiezi de oferte speciale pentru reprezentanti.
7. Profiti de instruire, indrumare si consiliere.
8. Posibilitatea de a incepe sau continua o cariera!
9. Dezvoltare personala.
10. Devenind membru al Clubului Nova veti castiga un comision de pana la 40%.
11. Livrarea comenzii este gratuita,se face la domiciliu.
12. Comanda se poate lansa si de pe internet, gratuit.
13. Veti lua parte si la un program motivational lansat de Avon in urma caruia veti castiga produse Avon.
14. Veti fi sprijiniti neconditionat de un coordonator gata sa va ajute si invete cum sa va desfasurati activitatea
15. Activitatea de reprezentant Avon nu necesita timp suplimentar,o puteti desfasura in orice moment al zilei(acasa,la servici,in vacanta etc);de dvs depinde cat timp ii veti acorda pentru a avea un venit suplimentar

Responsabilitati:
- colectarea comenzilor pe baza catalogului
- plata acesteia in termen de 18 zile
- atragerea clientilor

Anunt valabil pentru toata tara.

CERINTE

- onestitate
- responsabilitate
- spirit de echipa
- comunicativitate
- ambitie
- simt organizatoric