Referent marketing-publicitate

PsIQuest Test&Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

informatii suplimentare: www.psiquest.ro
Misiunea postului:
Manageriaza eficient si profitabil timpul de antena destinat publicitatii pentru posturile TV Bistrita si Mix FM.
Principalele atributii:
- Negociaza cu clientii strategii de marketing media pentru posturile TV Bistrita si Mix FM;
- Incheie si urmareste desfasurarea contractelor;
- Identifica clienti noi si mentine relatiile cu cei existenti;
- Manifesta preocupare fata de politicile de marketing ale TV Bistrita si contribuie la implementarea acestora;

CERINTE

- Minim studii liceale;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Permis auto;
- Capacitate de comunicare si organizare;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Dorinta de afirmare si reusita;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu motivant corelat cu performantele obtinute;
- Sansa unei cariere intr-o companie media;
- Posibilitatea de dezvoltare a unei afaceri proprii;

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si Selectie Personal