Redactor si traducator

EXPLORER MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redacteaza si/sau traduce textele paginilor site-ului
- raspunde de relatiile cu clientii (asistenta) pentru limba straina pe care o stapaneste
- conlucreaza cu celelalte departamente in permanenta

CERINTE

- o limba straina (italiana, franceza, engleza, spaniola, germana sau maghiara) - nivel avansat
- o alta limba straina constituie un avantaj
- de preferinta absolventi de facultate sau studenti ani terminali
- abilitati de utilizare a pachetului MS Office si a internetului
- bune abilitati de comunicare
- persoana organizata, analitica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se ofera posibilitatea avansarii in companie

Societatea administreaza un site web care urmeaza a fi lansat cu profil publicitate si marketing in turism si imobiliare, prezentat in engleza, germana, franceza, maghiara, spaniola si italiana.