recrutare consilier fiscal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dornice de castiguri suplimentare , pentru incheiere polite pensii private, asigurari sanatate, intermedierii de credite , asigurari locuinte. Precum si asigurari RCA, casco si alte tipuri de asigurari
Persoanele interesate vor participa la o informare si apoi se vor putea autoriza pentru a activa legal.
Autorizarea se face in urma unui seminar de 1-2 zile; taxa seminar: 250 ron

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Formarea si coordonarea echipei de vanzari;
- Negocierea si realizarea obiectivelor de vanzari pentru echipa/echipele din subordine
- Instruirea continua a echipei/echipelor din subordine, in colaborare cu departamentul training

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet financiar atractiv, negociabil in functie de dimensiunea echipei si obiectivele asumate
- Programe de training si dezvoltare personala
- Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale de prestigiu;
- Acces la stagii de instruire si schimb de experienta cu echipe din alte tari in care compania este prezenta, precum si in alte companii ale grupului
- Promovare in functie de performante;