RECEPTIONER SERVICE AUTO

S.C VALL AUTO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica problemele clientilor si ii consiliaza in rezolvarea acestora propunand solutii tehnice;
- Este responsabil cu elaborarea si actualizarea documentatiei de service;
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor;
- Evalueaza problemele si estimeaza costurile de reparative;
- Acorda feedback clientului privind costul reparatiilor si termenelor de reparative;
- Lanseaza comenzi de piese catre departamentul de aprovizionare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (studiile tehnice si experienta in domeniul auto reprezinta avantaje);
- Cunostinte operare PC
- Gandire strategica si flexibila;
- Orientare spre obtinerea de rezultate;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Maturitate si stabilitate emotionala;
- Deschis, amabil, respectuos;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunoaste limba engleza;
- Prezenta agreabila;
- Respect fata de client.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru placut si profesionist;
- cursuri de perfectionare

Distribuitor si reparator autorizat Ford in judetul Bistrita Nasaud.
- Vanzari autovehicule
- Piese de schimb si accesorii
- Service