Manager Zonal

Consultanta CJ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca internationala, lider in domeniul creditarii imobiliare,agreata si garantata de BNR, participanta la fondul de garantare bancara ,cauta candidati pentru postul de Manageri zonal de conducere a unui district bancar
Postul presupune:
Activitate de conducere,formare si dezvoltarea echipei proprii de consilieri din subordine
Deschidere de conturi
Intocmire dosare de credit
intermediere card de cumparaturi
Sustinerea de prezentari a produsului
Sustinerea de traininguri specifice
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Candidatii care la momentul interviului nu au conditiile cerute pentru acest post full time pot fi admisi in cadrul bancii in regim part time pentru a fi pregatit si indrumat personal de o persoana cu experienta in vederea promovarii in acest post intr-o perioada cuprinsa intre 3-6 luni in functie de abilitati,rezultate si motivatie
Proiect de pregatiri si colaborare foarte interesant, posibilitate de a asimila o noua meserie si a colabora cu o Banca Internationala ,pentru o gama larga de clienti indiferent de domeniul pregatirii:si anume de la cei care care vor sa aiba venituri suplimentare (bani de buzunar) pina la cei care vor sa demareze o afacere serioasa in domeniul financiar bancar.
Fiind vorba de de castigarea unei independente materiale cu riscuri minime si investitie foarte mica credem ca este o sansa pentru orice opersoana receptiva la colaborari, flexibila si dechisa la noi provocari ,

CERINTE

Prezenta fizica agreabila, usurinta in a stabili relatii noi interumane,
Orientata spre actiune
Abilitati de comunicare,
Orientat sore construirea unei cariere
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele
Optimist,consecvent cu stima de sine
Abilitati de analiza si planificare
Capaciate de decizie
Are posibilitatea de a vinde un produs bancar cu o echipa proprie recrutata personal inainte sau la momentul candidaturii ( conditie de baza pentru angajare imediata)
Experienta in a construi si conduce echipe

BENEFICII OFERITE

venituri peste medie 400 euro fix + suplimentar comisioane din realizarile echipei
laptop
asigurare viata
program flexibil
posibilitate de cariera in domeniul bancar
pregatire gratuita
venituri direct proportionale cu efortul intelectual depus
dezvoltatea unei cariere pe termen lung

intermedieri financiare,consultanta bancara pentru finantare domeniul imobiliar