Manager de zona

SAM & RRR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementare/promovare aplicatie ASPROP de gestiune automata a Asociatiilor de Proprietari (acoperire nationala-adica peste tot unde sunt asociatii de proprietari/blocuri). Trebuie sa asigurati interfata intre Angajator/Furnizor si Asociatia de Proprietari/Utilizator
Va fi un prim training de prezentare/utilizare ASPROP (in fiecare resedinta de judet) finalizat cu o testare atat de utilizare a ASPROP cat si a legislatiei din domeniul Asociatiilor de Proprietari din Romania.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

1.- Sa cunoasca sistemul relational privind functionarea Asociatiilor de Proprietari in zona de care se va ocupa; - nivel avansat;
2.- Sa cunoasca legislatia din domeniu, adica Legea 230/2007, HG 1588/2007, OMEF 1969/2007, OMEF 3512/2008 - nivel mediu (se pot consulta si pe asprop.ro)
3.- Sa cunoasca calculatorul la nivel de utilizator aplicatii web - nivel mediu
4.- Sa aiba cunostiinte de navigare pe internet - nivel incepator

Firma noua de productie software si servicii informatice, cu capital integral privat, romanesc.