Manager Compartiment -Vanzare -Banca Internationala

BAUSPARBANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca specializata multinationala,care functioneaza in baza legislatiei bancare(ord 99/2006)beneficiara a experientei de peste 80 ani a actionarului german,membra a celui mai mare grup bancar al Europei Centrale si de Vest.
Banca noastra ofera sansa atat persoanelor fizice cat si celor juridice de a se alatura echipei noastre in vederea dezvoltarii personale sau a afacerii actionand intr-un domeniu foarte dinamic de actualitate.
Oportunitatea este pentru o gama larga de aplicanti in functie de experienta si abilitati fara a fi nevoie de studii de specialitate.
Posturile disponibile sunt:

AGENT BANCAR-STAGIAR -Studenti care vor sa faca practica si sa castige bani, persoane fizice,fara experienta in domeniu,care doresc reconversie profesionala intr-un domeniu onorabil,elegant, in paralel cu obligatiile sau ocupatia curenta.3-6 luni venituri incepand de la 150 euro cu posibilitate de marire in functie de volumul activitatii si progresele obtinute

MANAGER NivI,II Compartiment Desfacere-Vanzare -Studenti,persoane cu o anumita experienta in domeniul general al vanzarilor,sau alte profesii care presupun relationare cu clientii, cu abilitati de a conduce echipe de min4-5 oameni.
Venituri incepand de la 300euro/luna niv I
600 euro /luna niv II pls bonusuri

DIRECTOR in Compartimentul Conducere si Dezvoltare NivI,II -Persoane fizice,firme cu experienta relevanta in conducerea unei afaceri,vanzari,intermedieri,dezvoltare,pregatire si motivare echipe
Venituri incepand de la 1000 Euro/luna nivI sustinere pentru dezvoltarea afacerii

CERINTE

- Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri consistente
- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa
- Aptitudini de comunicare
- Flexibile, dinamice
- Initiativa,Incredere in sine
- Pozitive, decise, entuziaste, energice
- Prezenta fizica agreabila (tinuta bussines)

BENEFICII OFERITE

- Cariera accesibila in domeniul bancar
- Recunoastere si sprijin permanent
- Pregatire si indrumare gratuita
- Comisioane si bonusuri lunare de un nivel inalt
- Dotare tehnica
- Posibilitatea de a promova un produs bancar cu cel mai bun randament destinat unei piete neacoperite 99%
- Nu este de ajuns sa vrem trebuie sa facem primul pas catre aceasta
- Aplicati la aceasta oferta! Potentialul d-voastra este important pentru noi!
- Propriul viitor depinde doar de tine. Indrazneste!
- Vei gasi oameni deschisi ,o echipa de prieteni care sunt bucurosi sa te ajute!

DESCRIEREA FIRMEI

activitate bancara,economisire,creditare