Lacatus constructii metalice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumirea postului: Lacatus constructii metalice

Descriera postului:
Face parte dintr-o echipa care monteaza repere subansamble rezultand un produs finit (compator, concasor)

Locatia: Bistrita Nasaud
Program de lucru: 8h/zi Luni-Vineri
lucrul in sectii de fabricatie
Echipamente individuale de protective: furnizate de angajator.

Cazare: asigurata de angajator daca este cazul
Mese: 3 mese/ zi asigurate de angajator

Ore de lucru / zi: 8
Ore de lucru / saptamana: 40

CERINTE

Experienta necesara: Scoala profesionala sau scoala tehnica/ scoala de maistrii
Cerinte in calificare: cunostinte foarte bune de desen tehnic / experiente in montajul structurilor metalice / abilitati cu aparate de masura / autocontrolul produsului montat

Varsta: Min25/ Max 50

Cerinte speciale: preferabil si cu experienta in conducerea unei formatii de montaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de relocare in Bistrita. In acest caz se va oferi cazare si 3 mese/zi.