INGINER VANZARI

K RIERE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suportul tehnic in vederea realizari ofertelor catre clienti;
- sustine oferta din punct de vedere tehnic in prezentarea acesteia catre clienti;
- mentine si dezvolta relatia cu dealerii;
- intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

- Studii: superioare in domeniul tehnic
- Experienta: minimum 1 an in vanzari intr-un domeniu similar :echipamente, piese de schimb, accesorii industriale
- Limba straina: Engleza - foarte bine (scris, vorbit), Germana - avantaj
- Operare PC: MS Office, internet, Outlook Express
- Alte cerinte: disponibilitate la program prelungit, disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- programe de instriure continua (intern/international)
- posibilitatea de a se dezvolta in cadrul firmei (posibilitati de promovare)
- conditii de moderne de munca (telefon mobil, masina de serviciu)
- pachet salarial atractiv, bonusuri anuale

compania client reprezinta divizia refrigerare a unui concern german