Inginer proiectant constructii/ desenator tehnic Absolvent al Universităţii Tehnice Cluj-Napoca - Extensia Bistrita.

REXAL ACCENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer proiectant constructii/ desenator tehnic.
Societate cu domeniul de activitate constructii din lemn si prefabricate cauta inginer constructii/ desenator tehnic,
Absolvent al Universitatii Tehnice Cluj-Napoca - Extensia Bistrita.

CERINTE

Persoana meticuloasa, atenta, ordonata, bune cunostinte tehnice, abilitati manageriale,
Gandire analitica, creativitate, initiativa, spirit de observatie, seriozitate, punctualitate, loialitate, atitudine pozitiva, prezenta agreabila si calma, rezistent la stress.
Dorinta de autodezvoltare, orientare in cariera si deschidere spre invatare.
Cunostinte de limba franceza, engleza avansat/mediu, scris si citit;
Permis de conducere categoria B
Program de lucru full time - 8 ore/zi

BENEFICII OFERITE

- salariu dupa interviu.

Companie cu capital integral romanesc in plina dezvoltare. Orientare spre client: gandim strategic pentru a oferi clienţilor noştri produse si servicii de calitate şi ne focusăm pe incheierea de colaborări pe termen lung.