Gestionar depozit SINTEREAG

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului este de a asigura gestiunea fizica a stocului, de a introduce marfa existenta in stoc pe baza documentelor de intrare. De asemenea asigura miscarea stocurilor,aprovizionarea si face receptia marfurilor in functie de codul de bare intern al fiecarui produs.
Responsabilitati specifice:întocmeşte şi completează fişe de magazie, registre de intrare-ieşire, procese-verbale de predare-primire, bonuri de consum, raportări comerciale, statistice sau economice, alte documente specifice;
-ţine evidenţa analitica a materialelor prime şi auxiliarelor, deschizând pentru fiecare în parte o fişă de magazie;
-operează în programul de gestiune datele referitoare la stocuri;

CERINTE

-Studii medii sau superioare-reprezinta un avantaj
-Experienta profesionala: minim 1 an pe un post similar in domeniu AUTO
-cunostinte de gestiune a stocurilor
-atentie la detalii
-persoana ordonata, organizata cu simtul raspunderii
-cunostiinte de operare pe calculator
-experienta de lucru in programe informatice de gestiune/contabilitate

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern