Economist Sintereag

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Ţine evidenţa documentaţiei necesare a activităţii service-ului privind salarizarea, asigurările sociale, fluctuaţia de personal, angajări,
-Raspunde de înregistrarea tuturor actelor la ITM, a contractelor individuale de muncă, prestări servicii, evidenţa concediilor medicale, pontajul, conform legislaţiei în vigoare;
-Asigura intocmirea contractelor individuale de munca, precum si arhivarea acestora. Gestioneaza documentele de evidenta a contractelor de munca.
-Calculeaza drepturile salariale conform pontajului, contractelor de munca, politicii firmei si legislatiei in vigoare.
-Primeste, verifica si arhiveaza certificatele medicale.
-Tine evidenta concediilor de odihna pentru fiecare departament si verifica pontajele cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii.

CERINTE

Candidatul ideal / Cerinte
-studii superioare de specialitate in domeniul economic
-experienta minim 1 an pe un post similar
-cunostiinte de operare pe calculator(Microsoft Office, Internet etc)
-cunostiinte de legislatia muncii
-experienta in programul WinMentor reprezinta un avantaj
-disponibilitate la naveta in Sintereag

BENEFICII OFERITE

-se asigura naveta la Sintereag(in cazul in care candidatul este din Bistrita)
-mediu de lucru dinamic
-pachet salarial atractiv
-bonuri de masa
Cv-urile se trimit la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com
Informatii la tel 0746018113 de luni-vineri sau la sediul firmei str Calea Moldovei, nr 18

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern