Economist-dep. Financiar Contabil

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contabilizeaza si inregistreaza facturile clientilor si furnizorilor
-Intocmeste situatia de vanzari bilete pe agentii
-Verifica si corecteaza jurnalul de vanzari si cumparari ;
-Intocmeste lista obiectelor de inventar in folosinta, in conformitate cu inregistrarile contabile;
-Urmareste scadentarele clientilor si atentioneaza departamentul transporturi pentru incasarea creantelor
-Urmareste scadentarele furnizorilor si trimite la plata facturile scadente
-intocmeste bonurile de consum pentru motorina si alte piese de schimb conform rapoartelor primite de la departamentul transporturi
-Colaboreaza cu colegii din cadrul departamentului Financiar Contabil la intocmirea situatiilor contabile astfel incat evidenta financiar-contabila sa fie corecta si la zi

CERINTE

-Studii superioare economice
-Experienta in contabilitate de minim 1-2 ani pe un post similar
-Cunoştinţe de utilizare a calculatorului , a aparatelor de telefon, fax şi a copiatorului
-Gandire pozitiva, amabilitate
-Abilitati de organizare si planificare
-Meticulozitate si acuratete
-Atentie la detalii, rapiditate in executie

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial avantajos ce include si tichete de masa
Posibilitatea avansarii pe postul de Director economic

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra trebuie sa trimiteti un CV la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com sau pe fax 0263215599
Informatii suplimentare la nr de telefon 0746018113
!Doar persoanele selectate vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern