Director general

S.C. UCTA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce producţia cu respectarea costurilor planificate, a termenelor, a calităţii, a limitelor de toleranţa şi a normelor de producţie;Coordonează, planifică, organizează si supervizează activitatea organizaţiei;Supraveghează procesul muncii, paralel cu respectarea termenelor de realizare a lucrărilor;Întocmeşte rapoarte despre evoluţia procesului de fabricaţie; Formulează recomandări cu scopul îmbunătăţirii eficienţei si productivităţii;Asigură respectarea reglementărilor din cadrul întreprinderii;Pregăteşte şi încheie contracte de lucrări;Satisface solicitările clienţilor prin livrarea şi executarea punctuală şi de calitate bună;

CERINTE

Studii superioare, Experienţă cel puţin trei ani intr-o poziţie similarăAbilităţi de comunicare şi negociere;Abilitatea de a stabili relaţii bune cu oamenii;Un lider experimentat, organizat, cu viziune de ansamblu, îndreptat spre atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitatea de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii civile, industriale, demolari,
Prefabricate din beton
Boltari beton
Linie BCA
Statie de betoane