Coordonator transport Ploiesti

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tabita Tour angajeaza coordonator transport- curse de transfer - Ploiesti
Principale responsabilitati:
- tine evidenta timpului de conducere pentru cursele de transfer
-urmareste, controleaza, verifica activitatea soferilor in vederea respectarii normelor legale
- elibereaza foi de liber, foi de concediu pentru soferi de transfer
- are responsabilitatea de a realiza analize cost/beneficiu pe fiecare masina/cursa in functie de cost si venitul/km a.i. sa existe o situatie financiara clara care sa permita luarea unor decizii corecte cu privire la stabilirea rentabilitatii fiecarei curse si propunerea unor solutii de imbunatatier a activitatii

CERINTE

Candidatul ideal :
-studii superioare
-persoana tanara, flexibila,
-experienta pe un post similar de coordonator transport sau operator date in domeniul transporturilor de persoane(reprezinta un avantaj)
-permis de conducere categoria B
-bune abilitati de comunicare
-integru
-proactiv
-atitudine pozitiva
-orientare spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avansarii in cariera
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern