Coordonator Regional Vanzari produs bancar

Consultanta CJ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca Internationala in domeniul creditelor imobiliare cauta persoane deschise pentru o colaborare in regim part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala si a activa full time (detalii la interviu cu persoanele selectate).
-Coordonator echipa, dezvoltarea si pregatirea unei echipe i de consultanti bancari, in vederea deschiderii de conturi pentru clienti, acordarea de credite pentru domeniul imobiliar si dezvoltarea bancii.
- Consultanti -pentru produs bancar in domeniul constructiilor de case,amenajari,cumparari,s.a.
acordarea de servicii financiar bancare (vanzare directa si consiliere financiara), consultanta clientilor bancii in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor,deschidere conturi
- Program flexibil (posibilitate de a activa min 2 ore/zi)

CERINTE

- min 18 ani, studii min bacalaureat
- posibilitate de a activa min 2 ore/zi
mnageri regionali-persoane cu experienta in vanzari (In special produse financiare) cu abilitati de construire si conducere a echipei, cu aspiratii spre o cariera de succes in domeniul bancar
- lideri care cauta mai multe oportunitati, libertate, mai multi bani impreuna cu echipa lor
- persoane autoritare, creative, motivate a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie in domeniul bancar si de a reusi financiar
consultanti- prezenta fizica agreabila, spontaneitate, entuziasm, siguranta si incredere in sine, pozitivi dornici de a dezvolta o cariera de succes in tr-un domeniu nou in Romania

BENEFICII OFERITE

- venituri din comisioane proportional cu realizarile incepand de la 700 eur
- pregatire gratuita
- munca este singura investitie
- diversificare venit prin premii,excursii strainatate
- cariera pe termen lung
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- indrumare gratuita
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

intermedieri financiare,consultanta bancara pentru finantare domeniul imobiliar