COORDONATOR REGIONAL NORD-VEST

ONE2ONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatilor operationale in regiunea Nord-Vest.

Coordonarea proiectelor de distributii materiale publicitare in cutii postale in judetele Bihor, Satu Mare, Salaj, Maramures, Bistrita Nasaud, Cluj.

CERINTE

Sa fie serios si punctual, responsabil si plin de energie, cu chef de munca si cu mintea destupata.

Este important sa aiba abilitati manageriale de relationare si comunicare si, mai mult decat atat, pasiune pentru lucrurile bine facute, planificate si organizate pana la detaliu.

Mai este de preferat sa stea bine la capitolul cunostinte de operare PC (e-mail, internet, Excel, Word) si sa aiba studii superioare.

BENEFICII OFERITE

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva multumit cu locul sau de munca: salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita. A oamenilor care lucreaza deja la noi.

Suntem o companie de media directa, cu sediul central in Bucuresti.