Reprezentant Magazin Lugoj

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor si a serviciilor oferite de companie, prin reteaua propirie de centre, direct catre clienti, respectand standardele si politicile companiei.
Dacă îți place să vorbești direct cu clientii și iti doresti o cariera de succes, ești perfect pentru un echipa Audionova.

CERINTE

Studii medii finalizate
Cunostinte medii de MS Office ( Word, Excel, Internet )
Limba engleza nivel mediu
Abilitati de comunicare
Organizare si planificare
Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Bonus din vanzarile realizate
Pregatire si calificare in timpul muncii, costuri suportate de companie

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru o carieră de succes, vino in echipa Audionova!
Audionova- companie cu capital romano-danez, 44 centre specializate in Romania, lider 18 ani in comercializarea aparatelor auditive.
Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania
Pentru cele mai noi oferte de job-uri vizitează site-ul www.audionova.ro, secţiunea Cariere