CONSULTANT TRANZACTII IMOBILIARE

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Pregatirea si negocierea contractelor
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
Prezentarea portofoliului propriu de oferte
Promovarea imaginii firmei si a ofertei acesteia
Corelarea corecta a cererii si ofertei
Negocierea si medierea contractelor de intermediere
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata precum si de potentiali clienti

CERINTE

Abilitati de comunicare, negociere, relationare
Capacitate de analiza si decizie
Experienta in domeniul imobiliar reprezinta un avantaj
Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar
Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate si suport continuu
Pachet salarial corelat cu performanta
Posibilitatea unei cariere pe termen lung
Conditii de lucru moderne
Bonusuri in functie de performanta si atingere obiective

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de peste 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca,Bistrita , Sibiu si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem
DEDICATI REUSITEI TALE !