CONSULTANT TRANZACTII IMOBILIARE

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
Prezentarea portofoliului propriu de oferte
Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare
Corelarea corecta a cererii si ofertei
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti

CERINTE

Absolvent studii medii / superioare
Abilitati de comunicare , relationare
Abilitati de negociere , putere de convingere
Spirit intreprinzator , flexibilitate
Dorinta de a construi o cariera in domeniul imobiliar
Persoana agreabila spontana , dinamica , motivata
Experienta in vanzari ( constituie un avantaj )
Carnet de conducere cat. B ( constituie un avantaj )

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
Pachet salarial atractiv
Conditii de lucru moderne

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca , Sibiu, Bistrita si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !