CONSULTANT TRANZACTII IMOBILIARE

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
- Pregatirea si negocierea contractelor
- Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
- Prezentarea portofoliului propriu de oferte
- Promovarea imaginii firmei si a ofertei acesteia
- Corelarea corecta a cererii si ofertei
- Negocierea si medierea contractelor de intermediere
- Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata precum si de potentiali clienti

CERINTE

- Abilitati de comunicare, negociere, relationare
- Capacitate de analiza si decizie
- Experienta in domeniul imobiliar reprezinta un avantaj
- Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar
- Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate.

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate si suport continuu
- Pachet salarial corelat cu performanta
- Posibilitatea unei cariere pe termen lung
- Conditii de lucru moderne
- Bonusuri in functie de performanta si atingere obiective

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!