Consultant Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul tau va consta in:

• Oferirea de servicii de consultanta si analiza financiara.
• Studierea nevoilor clientilor in domeniul asigurarilor de locuinte obligatorii/facultative si asigurarilor de masini (RCA.CASCO) si formularea unei oferte in acest sens;
• Consilierea potentialilor clienti;
• Asistarea clientilor in completarea documentelor necesare;
• Mentinerea relatiei cu clientii pe perioada derularii perioadei de asigurare in vederea
acordarii unei asistente de specialitate complete.
• Participarea la sedintele si cursurile standard oferite de companie si respectarea normelor stabilite impreuna cu inspectorul.

CERINTE

Ne dorim ca sa fii:
• Comunicativ si sa te descurci in discutiile cu potentialii clienti;
• Organizat
• Orientat catre progres si dezvoltare;
• Sa fii deschis pentru a acumula noi cunostinte si informatii;
• Sa ai cunostinte minime de PC;
• Sa nu detii cazier;
• Sa ai minim 18 ani;
• Sa ai studii medii finalizate.

Ai un avantaj daca esti:
• Energic;
• Team player;

BENEFICII OFERITE

- sistem de compensare extrem de competitiv si atractiv, orientat către productivitate ridicată şi calitate
- beneficii semnificative in functie de performante
- Cursuri(Training-uri) gratuite şi pregătire profesională specifică la cele mai înalte standarde
- Laptop si conexiune wireless pt. desfasurarea activitatii
- Posibilitatea de a avansa si de a dezvolta o cariera în domeniul serviciilor financiare.

Pentru detalii si depunerea cv-urilor candidatii vor suna la 0752940309.