CONSILIER IN COMERT - VANZARI DIRECTE (Cod CVD)

Infinity Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei de reprezentanti vanzari directe in scopul vanzarii produselor din portofoliul societatii
- Organizarea si participarea la prezentari ale produselor din portofoliu
- Actionarea in vederea optimizarii performantelor reprezentantilor de vanzari directe din echipa, pentru a atinge tintele stabilite
- Implementarea in zona arondata a strategiei impuse de companie

CERINTE

Abilitati de negociere, argumentare si putere de convingere, receptivitate, conduita etica ireprosabila, spirit analitic, comunicativitate, sociabilitate, discernamant, operativitate, punctualitate, discretie, loialitate, perseverenta

Conditii de ocupare a postului:
- Studii medii / superioare
- Experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor directe
- Bune cunostinte de utilizare a PC- ului
- Carnet auto categ.B

BENEFICII OFERITE

Compania ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, precum si un pachet salarial motivant (salariu de baza si bonusuri ce pot ajunge la 700 EURO net, tichete de masa, masina de serviciu, telefon mobil)

Existenta companiei nationale INFINITY este strans legata de satisfacerea clientilor sai, carora le ofera o gama variata de produse, ce se adreseaza tuturor categoriilor de varsta. Prin reteaua sa de distributie, care acopera intreg teritoriul Romaniei, compania asigura numerosilor clienti servicii prompte si de calitate.