Colaboratori Bancari

Consultanta CJ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaborare cu o banca internationala, lider in domeniul creditarii imobiliare, agreata si garantata de BNR, participanta la fondul de garantare bancara.
www.hvblocuinte.ro
Munca consta in:
- a deschide conturi clientilor,
- acordare de consultanta,
- intocmire dosar credit,
- pregatirea si constructia unei echipe de consilieri,
- managementul acestei echipe.

CERINTE

- Persoane cu prezenta fizica agreabila;
- Stabilire cu usurinta de relatii noi interumane;
- Orienat spre construirea unei cariere;
- Abilitai de a atinge obiective;
- Abilitati de analiza si planificare.

BENEFICII OFERITE

- Venituri neplafonate, in functie de realizari
- Program flexibil;
- Pregatire gratuita;
- Posibilitate de cariera in domeniul financiar bancar;
- Demararea unei afaceri proprii in acest domeniu;
- Posibilitate full time;
- Investitie minima.

intermedieri financiare, consultanta bancara pentru finantare domeniul imobiliar