colaborator-consultant pentru proiecte finantare din fonduri UE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te unei echipe de consultanta in domeniul finantarilor proiectelor UE.
Poti colabora cu noi part-time.
Nu trebuie sa ai experienta in proiectele de finantare UE, insa daca ai mai lucrat in vanzari/consultanta ai fi exact ceea ce cautam.
Ceea ce trebuie sa faci este sa contactezi clienti (agenti economici/ ONG-uri/ PFA/ PF/ administratii publice locale), care doresc sa initieze o afacere sau sa-si dezvolte actuala afacerea cu ajutorul fondurilor UE, fonduri ce ofera finantarea afacerii de pana la 100%.
Oferim training si consultanta in permanenta.
Telefon contact: 0721239255

CERINTE

-studii superioare ;
-aspect profesional business;
-abilitati excelente de comunicare, prezentare si orientare catre client ;
-dispozitie pentru munca , atitudine pozitiva , dorinta de castig;
- seriozitate;
-experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-comisioane in functie de vanzari ;
-posibilitati de castiguri nelimitate doar in functie de contractele incheiate ;
-independenta financiara ;
-traininguri si consultanta de specialitate gratuite ;
-program flexibil;