BROKER IMOBILIAR

Edil Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
Prezentarea portofoliului propriu de oferte
Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare
Corelarea corecta a cererii si ofertei
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti
Gestioneaza procesul de diagnoza organizationala si de evaluare a resurselor umane
Elaboreaza si optimizeaza fisele de post
Concepe si implementeaza strategia de dezvoltare organizationala si a resurselor umane din cadrul companiei
Efectueaza analiza nevoilor de instruire
Concepe si gestioneaza planurile anuale de instruire si planurile individuale de dezvoltare
Coordoneaza si sustine integrarea organizationala a noilor angajati
Elaboreaza si livreaza programe de training si team-building
Monitorizeaza si evalueaza impactul programelor de dezvoltare organizationala si a resurselor umane
Gestioneaza relatiile cu consultantii si furnizorii externi de training

CERINTE

Absolvent studii superioare
Abilitati de comunicare, negociere, relationare
Orientare spre rezultate
Responsabilitate si seriozitate
Capacitate de analiza si decizie
Experienta in domeniul imobiliar constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

salariu motivant corelat cu performanta
training si suport continuu
integrare intr-o echipa dinamica si de succes
posibilitate de promovare si cariera in domeniu

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 17ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj-Napoca , Sibiu, Brasov ,Bistrita si Bucuresti.Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !