Broker asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cautam persoane dornice de castiguri suplimentare , pentru incheiere polite pensii private, asigurari sanatate, intermedierii de credite , asigurari locuinte. Precum si asigurari RCA, casco si alte tipuri de asigurari
Persoanele interesate vor participa la o informare si apoi se vor putea autoriza pentru a activa legal.
Autorizarea se face in urma unui seminar de 1-2 zile; taxa seminar: 250 ron

CERINTE

- studii liceale
- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara,
- cunostinte privind cercetarea de piata
- cunostinte foarte bune de operare PC (in special Excel si PowerPoint)
- cunostinte foare bune de analiza statistica
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- analitic,
- spirit de echipa
- ordonat,
- flexibil.
- spirit de initiativa- TIMP (6 - 10 ore / saptamana)
- CURAJ
- PERSEVERENTA
NIMIC NU SE STIA DAR TOTUL S-A INVATAT

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sanse reale de promovare
- training permanent- DORINTA
VENITURI DIRECTE SI INDIRECTE,
CARIERA,
SPECIALIZARE,
PREMII
INDEPENDENTA FINANCIARA
APLICA SI VEI VEDEA!!