BONA / BABY SITTER

R&D CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

•supravegherea si ingrijirea unui copil in varsta de 5 ani, intre 5-7 ore/zi, zilnic, de luni pana vineri, intre orele 12-17, sau dupa caz 12-19;
•indeplinirea programului copilului: masa de pranz, program de somn, program de plimbare;
•organizarea de jocuri interactive, invatarea de poezii, citit povestiri si alte activitati placute pentru copil recomandate de parinte;
•sprijinirea si incurajarea copilului in a se implica in activitati gospodaresti;
•asigurarea ordinii si curateniei in bucatarie si in camera copilului, zilnic, dupa efectuarea diferitelor activitati;
•construirea unei relatii de simpatie si incredere cu copilul;

CERINTE

Candidatul / candidata ideal/a trebuie sa fie o persoana:
•echilibrata, calma;
•onesta, provenind dintr-un mediu familial echilibrat;
•optimista, care iubeste copiii si are experienta in ingrijirea acestora;
•care sa fie ferma si consecventa;
•care sa aiba tact si bune capacitati de relationare cu un copil extrem de inteligent, sanatos, vioi si foarte sensibil;
•care sa aiba un limbaj ingrijit si foarte bune abilitati de comunicare;
•care sa fie foarte pedanta si buna gospodina si sa ajute copilul in deprinderea unor abilitati de a fi ordonat si organizat, in viata de zi cu zi;
•absolvent de studii liceale cu diploma de bacalaureat;

BENEFICII OFERITE

•salariu corelat cu performanta la locul de munca;
•o munca frumoasa desfasurata intr-un mediu familial foarte echilibrat;
•o munca interesanta prin implicarea in ingrijirea si educarea unui copil de 5 ani foarte inteligent, vioi si plin de farmec;
•premii trimestriale si bonificatii, pentru rezultatele inregistrate in ingrijirea si educarea copilului;
•posibilitatea unei colaborari pe termen lung si de buna calitate, cu familia copilului;

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA RESURSE UMANE