Asistent departament aprovizionare

SC Tehnoprod Plast SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Corespondeaza cu partenerii externi , negociaza preturi si conditii de livrare, urmareste termene de productie, negociaza si angajeaza transportatori
- Responsabil de pregatirea si transmiterea documentelor de transport
- Elaborarea si implementarea politicilor, procedurilor si instrumentelor de lucru necesare gestionarii activitatii logistice la nivel de companie

CERINTE

- Studii universitare
- Cunoasterea la nivel avansat a limbii germane
- Bune cunostinte de MS Excel
- Abilitati de comunicare, negociere si munca in echipa
- Abilitati de analiza, gandire strategica

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a se alatura unei echipe tinere
- Pachet salarial motivant.

S.C. Tehnoprod Plast S.R.L este o firma privata infiintata în anul 1994, cu capital româno - german, iar principalul obiect de activitate este productia şi comercializarea de aparataj de joasa tensiune (cordon cu stecher, prize, prelungitoare, adaptoare, etc.)