Agent reprezentant bancar mediu rural -Banca Internationala (jud CJ,BN,SJ,MS,BM,SM,BH,AB,SB)

BAUSPARBANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca specializata multinationala,care functioneaza in baza legislatiei bancare(ord 99/2006)beneficiara a experientei de peste 80 ani a actionarului german,membra a celui mai mare grup bancar al Europei Centrale si de Vest.
Banca noastra ofera sansa atat persoanelor fizice cat si celor juridice de a se alatura echipei noastre in vederea dezvoltarii personale sau a afacerii actionand intr-un domeniu foarte dinamic de actualitate.
Oportunitatea este pentru o gama larga de aplicanti in functie de experienta si abilitati fara a fi nevoie de studii de specialitate.
Posturile disponibile sunt:

AGENT BANCAR- -, persoane fizice,cu sau fara experienta in domeniu,care doresc reconversie profesionala intr-un domeniu onorabil,elegant, in paralel cu obligatiile sau ocupatia curenta. venituri incepand de la 200 euro cu posibilitate de marire in functie de volumul activitatii si progresele obtinute

MANAGER NivI,II Compartiment Desfacere-Vanzare -,persoane cu o anumita experienta in domeniul general al vanzarilor,sau alte profesii care presupun relationare cu clientii, cu abilitati de a forma siconduce echipe proprii de min4-5 oameni.
Venituri incepand de la 400euro/luna niv I
1000 euro /luna niv II pls bonusuri

Munca efectiva este de a contacta si deschide cont pentru:
-persoane interesate de o finantare pentru gospodarie (modernizari,utilitati,pamant,constructii) cu profit foarte bun(pana la 19,5%/an si dobanzi mici la credit4,5%/an)
-parinti care sunt interesati a acumula fonduri pentru viitorul copiilor (19,5%/an)(studii,casatorie,autoturism)

CERINTE

- Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri consistente
- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa
- Aptitudini de comunicare
- Flexibile, dinamice
- Initiativa,Incredere in sine
- Pozitive, decise, entuziaste, energice
- Prezenta fizica agreabila

BENEFICII OFERITE

- Cariera accesibila in domeniul bancar
- Recunoastere si sprijin permanent
- Pregatire si indrumare gratuita
- Comisioane si bonusuri lunare de un nivel inalt
- Dotare tehnica
- Posibilitatea de a promova un produs bancar cu cel mai bun randament destinat unei piete neacoperite 99%
- Nu este de ajuns sa vrem trebuie sa facem primul pas catre aceasta
- Aplicati la aceasta oferta! Potentialul d-voastra este important pentru noi!
- Propriul viitor depinde doar de tine. Indrazneste!
- Vei gasi oameni deschisi ,o echipa de prieteni care sunt bucurosi sa te ajute!

DESCRIEREA FIRMEI

activitate bancara,economisire,creditare