Consultant Asigurari Generale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-incheie polite RCA si CASCO clientilor si ii consiliaza cu privire la acestea
-participa in cadrul reformei obligatorii de case si incheie polite PAD
-se poate opta suplimentar pentru incheierea de polite de asigurare de viata, sanatate, calatorie, raspundere civila
-monitorizeaza portofoliul de clienti existent si ii consiliaza pe parcursul derularii contractului de asigurare
-emite borderouri de incasari si le gestioneaza
-prezinta dosarele si politele spre verificare catre inspectorul sef

CERINTE

-liceu/diploma de bacalaureat
-sa nu detina cazier fiscal sau judiciar
-bune abilitati de comunicare si relationare
-fire organizata si gandire orientata spre client
-dorinta de a invata si de a asimila lucruri noi
-punctualitate
-cunostinte PC si acces la Internet

BENEFICII OFERITE

-castiguri nelimitate in functie de activitatea sustinuta in companie
-posibilitate de promovare in functie de perfomantele obtinute
-posibilitatea de a-si exercita job-ul si de acasa in baza unui program special conceput pentru agentii companiei
-laptop si conexiune wireless pentru buna desfasurare a activitatii
-cursuri gratuite sustinute de experti in domeniu pentru perfectionare continua
-promotii, premii, bonusuri, excursii

PANA LA DATA DE 30.08.2011 candidatii ce isi depun cv-urile vor beneficia de inscriere GRATUITA si training-uri de dezvoltare GRATUITE.

Pentru detalii si informatii privind depunerea cv-urilor candidatii ne vor contacta la 0752940309.