Zidar pentru contract in Belgia!

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm Zidar pentru lucrări de curățare a rosturilor dintre cărămizi, înlocuire a cimentului și a cărămizilor măcinate.

CERINTE

• Experiență în domeniu
• Cunostințe de limba Engleză la nivel conversațional
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate de colaborare pe termen lung

BENEFICII OFERITE

• Se încheie contract în Belgia, cu toate beneficiile conform legislației belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc).
• Cazare + Asigurare incluse
• Transport intern asigurat
Dacă sunteți interesați de oferta noastră, așteptăm CV-ul în limba engleză, CÂT MAI CURÂND, la adresa ovidiu.neculaescu@all-eu-recruitment.com CU SUBIECT „Zidar Belgia”.
SAU
Ne puteți contacta pentru detalii la numărul 0749.214.025 (luni până vineri, 9,00 – 17,00)

DESCRIEREA FIRMEI

Cine este AER?

Deseori auzi acele povesti spectaculoase ale companiilor care iti ofera locuri de munca si indiferent de calificarea ta, job-ul este pentru tine. Nu noi! Stii chiar povestile companiilor care trimit mii de oameni sa lucreze in strainatate si nici nu isi amintesc numele lor. Dar nu noi!

Am creat acesta companie ca un partener international pentru tine, a carui misiune este de a conecta angajatori din Europa cu specialistii romani.