Zidar - Belgia

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam zidari cu 3-5 ani experienta in domeniu.
Se lucreaza in Belgia - sarcini care tin de zidarie (sapat santurile pentru cabluri in pereti, podele, plafoane)

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Engleză: Mediu

Se executa lucrari de renovare
Interpretare desen tehnic
Setare profile standard conform desenului tehnic
Pregatire: mortar, chit, adeziv
Sarcini care tin de zidarie (sa sape santurile pentru cabluri in pereti, podele, plafoane)

Abilitate de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

Transport/asigurare platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.